Розпашні шафи з інтегрованими ручками: чому вони must have для кожного дому? | Інтер'єрні рішення для оселі і бізнесу

Розпашні шафи з інтегрованими ручками: чому вони must have для кожного дому?

Якщо театр починається із вішалки, то будь-який передпокій — із шафи. Не важливо, чи це квартира, чи заміський будинок, а може модерновий офіс. Скрізь потрібні функціональні меблі для зберігання одягу, речей, документів. І розпашна шафа поза конкуренцією.

Це класика, перевірена часом. На відміну від шаф-купе, вони вважаються більш надійними. Адже такі меблі не настільки вибагливі в експлуатації, не починають гірше працювати від накопичення пилу, на відміну від роликів.

Як правильно обрати габарити шафи?

Зазвичай, розміри прямої шафи вибираються, зважаючи на:

  • габарити приміщення та особливості планування;
  • кількість речей, які необхідно зберігати;
  • бюджет замовника;
  • дизайн ремонту.

Дизайнери компанії Moderno допоможуть спроектувати ідеальну розпашну шафу. Експерти не тільки враховують усі вище перелічені критерії, але й сучасні тренди дизайну приміщень, такі нюанси, як ширина дверного пройому. Наприклад, для таких випадків підходять лише розпашні шафи. Для надійної роботи петель та дверцят рекомендована ширина розпашних фасадів шаф не повинна перевищувати 65 см.

Найчастіше клієнти просять зробити проект меблювання передпокою максимально ергономічним. Для такого випадку підійдуть варіанти фасадів із фрезерованими ручками. Це готове рішення, 2-в-1: одночасно і дверцята шафи, й ручка, що дуже практично, зручно та просто. Такі варіанти завжди виглядають стильно, дозволяють створити єдиний ансамбль приміщення, меблевого фасаду та фурнітури.

 Конструктори компанії Moderno пропонують стильні варіанти шаф з інтегрованими (врізними, фризерованими ручками). Це ручки у вигляді виямки у фасаді меблів. Глибина і ширина такої виїмки достатня, аби відкрити шафу.


Чому інтегровані ручки – це мега зручно

Тренди мінімалізму рекомендують обирати максимально функціональні варіанти. Фрезеровані ручки у шафах — це:

  • зручність в експлуатації. Фрезеровані ручки ніколи не відкрутяться, не відваляться, хоч відкривай та закривай їх цілий день;
  • ідеально вписуються в сучасні дизайнерські проекти житлових та комерційних приміщень. Шафа із фрезерованими ручками однаково добре виглядатиме в офісі та передпокої квартири;
  • економія простору. Навіть у дуже тісному коридорі або передпокої врізні ручки не створюватимуть перепони, дискомфорту;
  • пасують під будь-які варіанти фасаду. Не важливо, з якого матеріалу буде розпашна шафа, яку текстуру матиме фасад МДВ. Фрезеровані ручки у будь-якому варіанті чудово пасуватимуть до моделі.

Майстри-меблярі Moderno мають колосальний досвід у виготовленні та монтажу розпашних шаф. Тому готовий результат 100% відповідає запропонованому проекту, а така деталь, як фрезеровані ручки, підкреслює сучасність та лаконічність інтер’єру.